SAGA

Öne Çıkanlar

Ürünlerimiz

100₺ ve üzeri alışverişinizde ücretsiz kargo fırsatı

sepette %10 indirim fırsatı

güvenli ödeme

canlı destek

Gerçek Damla Sakızlı Türk Kahvesi

Gerçek Damla Sakızlı Türk Kahvesi

Price just

37,50

KahveLog
  • " Meksika’nın Orta Amerika ucunda yer alan Oaxaca bölgesinde yetiştirilen Esmeralda kahvesi Meksika’nın dünyaya sunduğu ilginç ve güzel lezzetlerden. Pasifik Okyanusu boyunca ilerleyen volkanik sıra dağların beslediği toprak, kahve yetiştiriciliği açısında oldukça verimli bir hale gelmiş durumda. "
    Kahve İçerikleri
  • " Alt hazneye su, üst hazneye kahveyi koyuyoruz. Demleme işlemini yapmak için en alttaki ısıtıcı bölümü aktif hale getiriyoruz. Isıtıcı üstündeki su haznesini ısıtıyor, ısınmaya başlayan su içine sarkan zincir sayesinde yükseliyor, aradaki filtreyi geçerek üst hazneye ulaşıyor. Ve burada kahveyi demliyor. Demleme işlemi gerçekleşirken tahta çubuk aracılığı ile karıştırıyoruz. Demleme işlemi bittikten sonra ısıtıcıyı kapatıyoruz. Soğumaya başlayan demlenmiş kahvemiz, posasını üst haznede bırakıp, tekrar filtreden geçerek alt hazneye ulaşıyor ve syphon yöntemi ile demlenmiş kahve içime hazır hale geliyor. "
    Kahve Demleme Metodları
  • " Demleme Ekipmanına Göre Kahve Öğütme Boyutu Tüm Kahve Çeşitlerimizde ''Kahveni Nasıl ;Öğütelim?'' Varyasyonundan İstediğiniz Ayarı Seçerek Sipariş Verebilirsiniz. Unutmayın Her Siparişinizde 100gr Türk Kahvesi Bizdenb Hediye! -Türk Kahvesi: Powder     -Espresso: Super Fine -Moka Pot: Fine     -Aeropress: Fine -Hario V60:Medium     -Kağıt Filtre: Medium Metal Filtre: Medium     -Syphon: Coarse "
    Kahve Öğütme Ayarları
X
Hemen yazın!
Nasıl yardımcı olabiliriz?
SAGA KAHVE
Merhaba,
yardımcı olmamızı istediğiniz bir konu var mı?