siparis@sagakahve.com Adresinden E-Posta gönderebilirsiniz.

Tel: 0 533 810 90 01

Yukarı Dudullu Mh. Koçak Sk. No:25
Ümraniye/İstanbul
Posta Kodu: 34775

Aynı Gün Teslimat seçeneği ile vermiş olduğunuz siparişler Kahve Dünyası araçları ile, Randevulu Teslimat seçeneği ile vermiş olduğunuz siparişler Hepsijet ile, UPS Kargo seçeneği ile vermiş olduğunuz siparişler UPS Kargo ile, Aras Kargo seçeneği ile vermiş olduğunuz siparişler ise Aras Kargo ile gönderilmektedir.

Evet, siparişinizi girer iken, kahvenizin nasıl öğütülmesini istersiniz bölümünden isteğiniz seçeneği işaretlemeniz yeterlidir.

0,25 kg = 250gr
0,50 kg = 500gr
1 kg = 1000gr

Sanal mağazamızdan yapılan tüm alışverişlerde kredi kartına tek ödeme seçeneği sunuluyor. Taksitli ödeme seçeneği bulunmuyor.

Havale yöntemi ile sipariş verebilirsiniz.

Kalite, hijyen ve tazeliğin büyük önem taşıdığı SAGA ürünleri titizlikle paketleniyor.Ancak taşımadan kaynaklanabilecek sorunları engellemek amacıyla, siparişinizi kargo şirketinden teslim almadan önce sipariş verdiğiniz ürünleri kontrol etmenizi rica ediyoruz.Hızlı bozulan ürünler, gıda ürünleri, tek kullanımlık ürünler nitelikleri itibariyle iade edilemeyecek ürünlerdir ve bu ürünlerde Alıcı’nın iade hakkından yararlanması mümkün olmayacaktır.Hediyelik eşya, kırılacak eşya vb. ürünlerde iade hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Bozuk, açılmış, yırtılmış ambalajlı ürünlerimizi veya kırık, hasarlı olduğunu fark ettiğiniz ürünleri teslim almadan kargo şirketine iade etmeniz gerekiyor.Kargo şirketi ücretsiz olarak kapıda ürünleri teslim alıp tarafımıza teslim edecek, siz ayrıca bir ücret ödemeyeceksiniz.

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Bunların dışında kalan orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş tüm ürünler iade edilebilir.

Ambalajı açılmış, kullanılmış ve tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Hiçbir gerekçe belirtmeksizin yapabileceğiniz ürün iadesinin, ürünün tarafınıza teslim edildiği hali ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Satın aldığınız üründe veya ürün ambalajında herhangi bir bozulma, açılma, kırılma, yırtılma, aksesuarlarında eksiklik ve sair hallerin tespiti halinde ürün iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.

Ürünün faturası gönderilmemişse, eksikse iade kabul edilmez. İade edilecek ürünlerin mutlaka ürün faturasının orijinali ile birlikte teslimi gerekmektedir.

Gerekçesiz ürün iadesi malın tarafınıza teslimini takip eden 14 günlük süre içerisinde ve yazılı şekilde yapılmalıdır.

İadesi yapılacak ürünler Saga Sanal Mağaza”nın çalıştığı kargo şirketleri aracılığı ile tarafımıza ulaştırılmalıdır.

Ürün, paket koruyucu bir ambalaj içerisine yerleştirilmeli ve kargo şirketinin etiketi ürün ambalajının üzerinde bulunmamalıdır. Ürünün ambalajında meydana gelecek olan deformasyon, ürünün tekrar satılmasını engelleyen durumlar arasında yeralmaktadır.

Yukarıda belirtilen koşulları taşımayan ürün iadeleri kesinlikle kabul edilmemektedir.

İade ettiğiniz ürünler Saga yetkilileri tarafından teslim alındığında size bilgi mesajı ulaşacaktır. Bunu takip eden 7 iş günü içerisinde ödediğiniz tutar kredi kartınıza iade edilecektir.

İade etmek istediğiniz ürünlerin kargo masrafını Saga üstleniyor.

Sitemize üye olmadan alışverişinizi yapabilirsiniz. Sepetinize beğendiğiniz ürün/ürünleri ekledikten sonar, siparişi tamamla > üye olmadan devam et seçeneğine tıklayın. Siparişinizi size doğru bir şekilde teslim edebilmemiz için gerekli olan adınız, soyadınız, adresiniz, telefon numaranız ve e-mail adresi gibi temel bilgileri doldurup, ödeme seçeneğinizi belirterek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Sitenin Üye Girişi bölümlerinde yer alan “Şifremi Unuttum” link”ine tıklayıp açılan sayfada, SAGA SANAL Mağaza üyeliğinde kullandığınız email adresinizi girerek yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz. Yeni şifreniz otomatik olarak oluşturulup, üyelikte kullandığınız email adresinize gönderilecekt

Şifrenizi değiştirmek için “Üyelik Bilgilerim” bölümündeki “Şifremi İşlemleri” sekmesini kullanarak yeni şifre oluşturabilirsiniz.

SAGA Sanal Mağaza”ya kayıtlı iseniz Giriş menüsünden üyelik girişi yaptıktan sonra “Şifre İşlemleri” bölümünden üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Açılan üyelik ekranında e-postanızı, şifrenizi, kişisel ve iletişim bilgilerinizi değiştirebilir ya da güncelleyebilirsiniz

Sepetinize eklemek istediğiniz ürünün hemen yanında bulunan “Sepete Ekle” butonunu kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Sipariş sürecini başlatmak için, Sepetim sayfasında bulunan “Satın Al” butonuna tıklamalısınız.

Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz adresi de girdikten sonra siparişinizle ilgili tüm detayları görüp ,ödemenizi kredi kartınız ve banka kartlarınız ile güvenle yapabilirsiniz

Bu aşamada tüm bilgileriniz 128-bit SSL güvenliği altında olacaktır.

Siparişinizi verdikten sonra sipariş değişikliği yapamazsınız.

Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilirsiniz. Tüm şehirlere en geç 1 – 3 iş günü içinde teslimat yapılır.

Saat 12:00’a kadar verilen siparişler İstanbul içi belirli bölgelere aynı gün 18:00’a kadar teslim edilmektedir.

Aynı Gün Teslimat seçeneği, özel bir hizmet olup yalnızca İstanbul içi belirli bölgelerle ve minimum 100 TL’lik siparişlerde geçerlidir. Aynı gün teslimat sipariş gönderim bedeli 19,90 TL’dir

Özel kargo firması ile yapılan gönderilerde, taşıma sırasında paketin zarar görmesi durumunda zarar Kahve Dünyası Sanal Mağaza tarafından telafi edilir.

Zarar görmüş paket durumunda;
Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır.

Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.

Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

– Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Saga Sanal Mağaza”ya bildirilmelidir. Saga Sanal Mağaza en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz olduğu durumda ……… numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz!

Dikkat: Siparişinizle ilgili her tür iletişiminizde mutlaka sipariş numaranızı bildiriniz.

Mağazalarımızda bulunan ve kargo ile gönderilebilecek “paketli” her ürün sanal mağazamızdan da satın alınabilir.

Sanal mağazamızda açık ürün satışı yapılmıyor.